Терзиев не бил поканен на срещата за бъдещето на Витоша
Кметът на София Васил Терзиев заяви, че не е бил поканен на днешната среща в Министерския съвет за бъдещето на Витоша, но подчерта, че няма място за его и политическо противоборство по темата за планината. Той изрази готовност Столичната община да остане конструктивен партньор на държавата, като отбеляза, че позицията на правителството съвпада с тази, която общината защитава от две години. Терзиев допълни, че от самото начало с „Визия за Витоша“ настояват за нов план за управление, по-добър достъп и дългосрочна визия за развитието на планината.
Източници (2):