СВОДКА

Столична община ще връща на обществото всички частни имоти в Борисовата градина

Столична община планира да придобие всички частни имоти в Борисовата градина и да ги върне на обществото. Зам.-кметът арх. Любомир Георгиев съобщи, че проектът за подробен устройствен план предвижда изграждане на подземни паркинги под бившите автокъща "Капитолия" и гара "Пионер", като терените ще бъдат засипани с почва за засаждане на дървета.

Източник:

← Към България