Разследване за финансови престъпления се води срещу двама бивши председатели на Футболната федерация в Северна Македония
В Северна Македония се води разследване срещу 18 лица, сред които двама бивши президенти на Футболната федерация, за присвояване на близо три милиона евро. На всички заподозрени вече са наложени мерки за неотклонение, като за трима от тях, включително бившия президент Илчо Георгиоски, съдът разпореди 30-дневен арест. Финансовите манипулации са ощетили федерацията с над 180 милиона денара.
Източник: