СВОДКА

Студентите от специалност „Моден дизайн“ на Националната художествена академия представят двудневен пърформанс в София

Студентите от специалност „Моден дизайн“ на Националната художествена академия ще представят двудневен пърформанс на 23 и 24 юни в галерия „Куб“ на „Топлоцентрала“ в София. Събитието е част от проекта „Изложби на дипломираните от НХА – випуск 2026“, който включва общо 21 експозиции на завършващи бакалаври и магистри, представяни до 30 юли в 15 галерийни пространства в София, Банкя и Бургас.

Източник:

← Към Култура