СВОДКА

Министерството на здравеопазването въвежда електронни книжки за специализантите

Министърът на здравеопазването Катя Ивкова се срещна с представители на Инициативния комитет „Бъдеще за България“, за да обсъдят условията за специализация и развитие на младите лекари. Тя подчерта необходимостта от реални, а не обещавани мерки за задържане на младите кадри в България. В рамките на срещата стана ясно, че министерството въвежда електронни книжки за специализантите като част от последователните действия за подобряване на системата.

Източник:

← Към Здраве