Кадрова криза в София: Внасят шофьори от чужбина за градския транспорт
От началото на годината 122 водачи са се пенсионирали, което задълбочава недостига на кадри в "Столичен автотранспорт". Заради острата липса на шофьори дружеството е принудено да търси служители и извън България.
Източник: