От Монтана с три попълнения
Монтана представи трима нови попълнения - полузащитниците Христо Бисер Иванов и Георги Каракашев, както и централния бранител Димитър Аврамов. Иванов идва от Локомотив (Мездра), Каракашев от Беласица (Петрич), а Аврамов, който подписа двугодишен договор, преминава от Черноморец (Бургас).
Източник: