Пловдивският Локомотив започна подготовка за новия сезон в Първа лига
Локомотив Пловдив стартира лятната си подготовка за новия сезон в Първа лига с първо занимание на стадион "Лаута", в което участие взеха и четима юноши. Отборът ще тренира в Пловдив до 29 юни, след което заминава за лагер в Боровец, като дотогава са насрочени две контроли срещу Арда и Рилски спортист.
Източник: