СВОДКА

"Марек" – Дупница стартира с водосвет и нови играчи

Кметът на Дупница Първан Дангов и заместникът му Бойко Христов присъстваха на водосвет и пожелаха успех на футболен клуб "Марек" преди старта на новия сезон. Те увериха, че ремонтът на стадион "Бончук" върви по план и теренът ще е готов до края на август, като отборът вероятно ще гостува в първите двубои, за да не се налага отлагане на домакинства.

Източник:

← Към Спорт