3-годишно дете почина в поликлиника в Пловдив
Тригодишно дете почина в ДКЦ "Изток" в Пловдив, след като родителите го отвели при личния лекар. Сигналът е подаден на тел. 112, а въпреки оказаната първа помощ детето не е спасено. Започнало е досъдебно производство, като аутопсия ще установи точната причина за смъртта.
Източник: