СВОДКА

"Спаси София" скочиха срещу вдигането на цените на картите и билетите за градския транспорт

Партия "Спаси София" остро се противопостави на планираното увеличение на цените на билетите и картите за градски транспорт в столицата. От организацията определят като недопустимо дефицитът от 100 млн. евро да бъде покрит за сметка на пътниците, докато цените за паркиране не са променяни от 15 години. Те подчертават, че е абсурдно автомобилът да е по-евтин от градския транспорт и се заканиха на категорична съпротива срещу подобни мерки.

Източник:

← Към България