Дилърите на дрога в Благоевград не се спират
В Благоевград бяха задържани двама младежи за притежание на наркотици. На жп гарата при 24-годишен мъж са открити 1,1 грама канабис, а по-късно вечерта на улица "Астра" 20-годишен е хванат с 1,4 грама от същата дрога. И двамата са задържани, като по случаите са уведомени компетентните органи.
Източник: