СВОДКА

Министър Керязов награди европейските шампионки по бадминтон Габриела и Стефани Стоеви

Министърът на младежта и спорта Енчо Керязов награди с почетни плакети европейските шампионки по бадминтон Габриела и Стефани Стоеви. Сестрите Стоеви спечелиха златните медали на женски двойки на Европейското първенство в Уелва, Испания, след победа над представителките на Турция. Това е рекордна пета европейска титла за българската двойка, а министърът ги определи като вдъхновение за младите спортисти.

Източник:

← Към Политика