Иран съобщи за кратък разговор със САЩ по ядрената програма, без начало на преговори
Иран съобщи, че негови представители са провели кратък разговор със САЩ относно иранската ядрена програма, като подчерта, че това не представлява начало на официални преговори. Говорителят на иранското външно министерство Есмаил Багаи заяви, че дискусията е била много кратка и в нея са били представени само основните позиции на двете страни, без да се навлиза в подробности.
Източник: