На територията на област Благоевград са задържани трима младежи за притежание на наркотици, съобщиха от полицията
Трима младежи на 20, 21 и 24 години са задържани в област Благоевград за притежание на наркотици. При проверки в Благоевград, Банско и Добринище на 19 юни полицията е иззела от тях малки количества канабис. По случаите са образувани заявителски материали и са уведомени съответните прокуратури.
Източник: