Столичният автотранспорт назначава 25 чуждестранни шофьори
Столичният автотранспорт назначава 25 чуждестранни водачи, а още 15 кандидати са се включили в безплатно обучение за категория D срещу тригодишен ангажимент за работа. Недостигът на шофьори остава сериозен проблем както за София, така и за цяла Европа, посочват от дружеството.
Източник: