Две деца от Ловеч са с наранявания след инцидент с електрическа тротинетка
Две деца от Ловеч пострадаха, след като 16-годишно момче загуби контрол над електрическа тротинетка на тротоар на булевард "Мизия" и падна заедно със 17-годишната си спътничка. Двамата са с разкъсно-контузни рани и охлузвания, прегледани са в болница и са освободени, а пробата за алкохол на момчето е отрицателна. На нарушителя е съставен акт за нарушение на Закона за движение по пътищата.
Източник: