Иран заяви, че негови представители за кратко са обсъдили иранската ядрена програма със САЩ в Швейцария
Иран заяви, че негови представители са провели "съвсем кратък разговор" с американски колеги относно иранската ядрена програма в Швейцария, но подчерта, че това не са официални преговори. Според говорителя на иранското външно министерство дискусията не е навлязла в подробности и страните само са представили накратко позициите си по въпроса.
Източник: