СВОДКА

Тийнейджъри паднаха с тротинетка в Ловеч

Двама тийнейджъри паднаха с електрическа тротинетка в Ловеч на бул. "Мизия", като 16-годишният водач загубил контрол и паднал заедно със 17-годишната си спътничка. Те са прегледани в болница и освободени, а пробата за алкохол на водача е отрицателна.

Източници (2):

← Към Крими