Джулия от „Диви и красиви“: Трябва да бъдем достатъчно смели да мечтаем (ВИДЕО)
Победителката от втория сезон на „Диви и красиви“ – Джулия, разкрива в подкаста The Voice Cast, че раздялата ѝ с Николай е била естествена стъпка, продиктувана от честност, а не от поддържане на фасада. Тя споделя подробности за мащабното си пътешествие из Азия, което определя като период на рестартиране и преосмисляне на живота. Според Джулия истинската награда от участието ѝ е придобитата увереност и смелостта да следва собствения си път.
Източник: