Успешно изписани са майка и двете ѝ деца, пострадали през април в катастрофа между селата Риш и Александрово, съобщиха от МБАЛ в Шумен
Майка и двете ѝ деца, пострадали през април при катастрофа между селата Риш и Александрово, са успешно изписани от МБАЛ-Шумен след продължително интензивно лечение. Жената е била в тежка кома с множество травми, а по-малкото дете е претърпяло неврохирургична операция за отстраняване на мозъчен кръвоизлив. За благоприятния изход допринася медицинският екип на болницата, включващ специалисти от отделенията по анестезиология и интензивно лечение и хирургия.
Източник: