СВОДКА

Властта се заема с Природен парк "Витоша": Проблемите не се решават със задкулисни договорки

Новата власт проведе среща в Министерството на регионалното развитие, за да се заеме с дългогодишните проблеми на Природен парк "Витоша". Регионалният министър Иван Шишков обяви, че е направена първата стъпка към цялостно решение, като подчерта, че проблемите не могат да бъдат решавани чрез задкулисни договорки и частични действия.

Източник:

← Към България