Студенти и магистри от Националната художествена академия откриват изложба в галерия „Сан Стефано“
На 23 юни в столичната галерия „Сан Стефано“ ще бъде открита изложба на студенти и магистри от Националната художествена академия, включваща специалностите „Дизайн за детската среда“, „Керамика“ и магистърски програми по компютърни игри и детска среда. Експозицията е част от проекта „Изложби на дипломираните от НХА – Випуск 2026“, който представя общо 21 експозиции до 30 юли в 15 галерийни пространства в София, Банкя и Бургас.
Източник: