Първокласници и второкласници гостуваха на кмета на Пловдив
Ученици от първи и втори клас на пловдивското ЧОУ "Искра" гостуваха на кмета Костадин Димитров, който ги запозна с работата на местната власт. Децата задаваха въпроси за административното деление на града, задълженията на кметовете и бъдещи спортни площадки. Градоначалникът ги приветства и изрази надежда някой от тях един ден да стане кмет на Пловдив.
Източник: