Незрящи откриха пропуски в условията за придвижване в столичното метро
Незрящи граждани установиха липси на предупредителни и насочващи релефни линии в столичното метро по време на проверка на метростанция "Сердика". Инспекцията е част от кампанията "Стъпвай смело" на Комисията за защита от дискриминация и Съюза на слепите в България, която ще обхване всички метростанции в София.
Източник: