СВОДКА

Стотици ученици и родители посетиха „Парад на професиите - план-прием за осми клас“ в София

В Националния дворец на културата в София се проведе форумът „Парад на професиите – план-прием за осми клас“, организиран от Регионалното управление на образованието в София-град. Стотици ученици, родители и представители на столични училища и работодатели се събраха, за да представят възможностите за обучение и професионална реализация след седми клас. Посетителите имаха възможност да се запознаят с план-приема за учебната 2026/2027 година и с изискванията на пазара на труда.

Източник:

← Към България