Белият дом опроверга съобщенията за напускането на иранската делегация след заплахите на Тръмп
Белият дом опроверга като невярна информацията, че преговорите между САЩ и Иран са пропаднали и че Техеран изисква извинение за заплахите на президента Тръмп за нови удари. По време на техническите разговори в Швейцария са обсъдени иранската ядрена програма, корабоплаването в Ормузкия проток и механизъм за прекратяване на огъня в Южен Ливан. Според американски служител иранската делегация все още е в страната и преговорите продължават.
Източник: