Две 17-годишни момчета са пострадали от токов удар в района на железопътната гара в Стара Загора
Две 17-годишни момчета са пострадали от токов удар, след като се качили на покрива на товарен вагон в района на железопътната гара в Стара Загора. При отваряне на капандура на вагона възникнал токов удар, а младежите са настанени за лечение в болница. По случая е образувано досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура.
Източник: