СВОДКА

Глобиха във Врачанско трима водачи, участващи в гонки и дрифтове

През почивните дни във Врачанско бяха глобени трима водачи – двама за участие в гонки и един за дрифт, като всеки получи глоба от 1500 евро и 12-месечно лишаване от правоуправление. При специализирана операция в Мездра са спрени два автомобила, участващи в гонка, а в Роман е санкциониран шофьор, извършвал дрифт. Освен това във Враца беше задържан мотоциклетист без регистрация и с 1,32 промила алкохол.

Източник:

← Към Крими