СВОДКА

Група „Спринт“ празнува 45-годишнината си с концерт с благотворителна кауза в Сандански

Група „Спринт“ ще отбележи 45-годишнината си с благотворителен концерт на 25 юни в Летния театър в Сандански. Събитието е част от националната инициатива „Концерти с кауза 2026“, като на сцената ще излязат още Христо Ламбрев, Петя Буюклиева и други известни изпълнители. Концертът подкрепя кампаниите за информиране за репродуктивните проблеми и за повече българска музика в национален ефир.

Източник:

← Към Култура