СВОДКА

Джереми Кларксън е в ремисия след битка с рак на простатата

Джереми Кларксън е в ремисия след успешно лечение на агресивен рак на простатата. Телевизионната звезда разкри, че последните му тестове не показват следи от болестта, а операцията е премахнала само засегнатата част от органа. Той призовава мъжете да се подлагат на редовни прегледи, за да се открие заболяването навреме.

Източник:

← Към Здраве