СВОДКА

В МРРБ обсъждат бъдещето на Природен парк „Витоша“

В Министерството на регионалното развитие и благоустройството днес от 10:00 часа ще се проведе среща с участието на председателя на Народното събрание, министри, депутати и експерти, посветена на законодателни промени за развитието на Природен парк „Витоша“. Брифинг за резултатите от дискусията е предвиден за 11:30 часа.

Източници (2):

← Към България