СВОДКА

МРРБ организира среща за законодателни промени в Природен парк „Витоша“

Министерството на регионалното развитие и благоустройството организира среща за разглеждане на законодателни промени, свързани с развитието на Природен парк „Витоша“. В нея ще участват председателят на Народното събрание, министри, народни представители и представители на гражданската платформа „Витоша за всички“.

Източник:

← Към Политика